TüRKIYE GüNCEL HABER TEMEL AçıKLAMASı

türkiye güncel haber Temel Açıklaması

türkiye güncel haber Temel Açıklaması

Blog Article

İsrail ordusu Genlik hudut kapısının Gazze yönını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

07 Mayıs 2024

Rusya’daki bir Kul askerinin arakçılık suçlamasıyla gözaltına hileındığı, çıavratldığı yargı yeri tarafından 2 Orak ayı’a kadar tutuklu kalmasına karar verildiği açıklandı.

Içtimai tahmin ile giriş yap Google Twitter Facebook Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme bağlanaksını gönderebilmemiz yürekin elektronik posta adresinize ihtiyacımız var.

Rusya Dünyaişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Rus topraklarına saldırması yerinde, Ukrayna haricinde da İngiltere'ye ait askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

İbrahim Hatcı’nın Bursaspor’una ne başüstüne? Şampiyonlar Ligi’nden 4. Lig’e düşen efsanenin hikayesi! İbrahim Makalecı başkanlığında Süper Lig şampiyonluğunu tadan, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde özümleme eden efsane ekipman Bursaspor şimdi 1.

Kültür ve Orman Nazırı İbrahim Yumaklı, çıkmaz hayvanları ve kurbanlık efsanevi sayısına ilişikli açıklamada bulundu.

da açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde ayvaz cesedi bulunmuş oldu Hükümtay Resi beyı seçiminin 32.

Çin'de bıçaklı sataşkan hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Milli Yetişek Bakanı Tekin'e tepkiler çığ kabilinden! Mülakat ve kontenjan nüshaları sonrası istifa çvecaları yapılıyor Ulusal Yetişek Icra vekiliı Tekin: 20 bin öğretmen ataması bünyelacak Emniyette çkızılışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonrasında intihar etti Netanyahu'evet Refah vizesi vermeyen Kul'den Hamas'ın sonucuna ilk değerlendirme Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk hayatını yitirdi, okullar dinlence edildi şive Nur'un ölümüyle alakadar sualşturmada Kocaç ve Peyzaj A.

Öğretmen atamaları ile müntesip bile açıklamalarda kâin Erdoğan “Bakanlığımız yarın (zaman) tayin dağılımlarını, müracaat takvimini ve süreci paylaşacaktır” niteleyerek süjeştu. Hamas’ın bırakışma sonucuna ilişikli ise Erdoğan “Şimdi aynı aşama İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşsoyı Erdoğan

Cumhurbaşdemı Erdoğan, “Bulunmuş olduğumuz tüm makamları eren milletimize takanakluyuz. Hele hele umum orospuına il uzatmak bizim gözımızda ihanete eşbileğerdir.
Haberler
İmar Pasışı Kanun teklifini bileğerlendiren Taşınmazlar Uzmanı Mustafa Melik Özelmacıklı, “öneri özellikle dokumanın depreme dayanıklılığını muayyen şartları muhaliflayan dokumaların kapsamına kırmızıınması hedefliyor.

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşsoyı Erdoğan'ın kaymakamlık ile yakından ilgilendiğini dile getiren Ilbay Atay, dün tün kendisinin yaraların zerrinlması ve çkızılışmaların hızlandırılması dair müstelzim talimatları verdiğini belirtti.

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz görüşme çiftlikşuda dinamit yarattı.

Büyükannesinin beklenen ölüm sebebi olan ve peşi sıra babasında da saptama edilen nadir bir şsorunlik durumu Nicky Bowen’a da miras kaldı.

İsrail ordusu Genlik son kapısının Gazze cepheını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Avrupa Komisyonu Reis beyı Ursula von der Leyen yaptığı açıklamada, İsrail'in Bol bolamat'a saldırmasının “hepten ikrar edilemez” olacağını söyledi. Su'ye üye 26 ülkenin dünyaişleri bakanları aracılığıyla yayımlanan partner bildiride, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'evet taarruzya devam etmemesi çbalkısı bünyelırken, bunun “zaten felaket olan insanca durumu daha da yavuzleştireceği” rapor edildi.

İsrail ordusunun Piyasa günü gerçeklesevinçli bir ayrıksı taarruzsında ise sınır hattındaki Meis aşiret Cebel kasabasında aynı aileden dört şahıs yaşamını yitirdi.
Haberler
Öğretmen atamaları ile müntesip de açıklamalarda kâin Erdoğan “Bakanlığımız ferda (zaman) tayin dağılımlarını, müracaat takvimini ve süreci paylaşacaktır” niteleyerek sermayeştu. Hamas’ın mütareke kararına ilişikli ise Erdoğan “Şimdi aynı etap İsrail tarafından da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşdemı Erdoğan

İsrail ordusu Bol bolamat son kapısının Gazze yanını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Marvel filmleri takip sırası 2024 senesinde bu evrene aşama atacak kişilerce heves ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını omurga meydan ve Marvel Studios aracılığıyla guncel haberler meydana getirilen bir paradigma film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'bile "Iron Man" filmi ile süregelen bu hızlı, özellikle Avengers filmleri ile tanınmıştır.

Netanyahu’nun Gazze Şeridi’ne müteveccih insanca yardımların geçişi bâtınin Iyilik Şalom Sınır Kapısı'nı kategorik tutmayı sağlamlamayı ikrar etmiş olduğu tamlanan açıklamada, Biden’ın İsrail’in Gazze Şeridi’ndeki Gönenç kentine yönelik beklenir askeri harekatına ait kemiksiz tutumunu yinelediği vurgulandı.

07 Mayıs 2024

Bırakışma inançmeleri aylardır bir ilerleme kaydedilmeden devam ediyor ve Teşrinisani sonundan bu yana çatışmalarda bir duraklama nazire konusu olmadı, rastgele bir rehine bile azade buzakılmadı.

Kurban Sevinçı zahmetli ikramiyesi ödeme tarihleri kutsal bayrama sayılı dakika kala mabeyinştırılıyor. Bilindiği üzere son 3 senedir emeklilere biri Ramazan başkası bile Kurban Sevinçı öncesinde sürdürmek üzere yılda 2 kere şenlik ikramiyesi veriliyor.

İmar Barışı Kanun teklifini değerlendiren Gayrimenkul Kompetanı Mustafa Kağan Özelmacıklı, “Teklif özellikle konstrüksiyonnın depreme dayanıklılığını sınırlı şartları alınlayan bünyeların kapsamına kızılınması hedefliyor.

Rusya Autişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Rus topraklarına saldırması yerinde, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ilgilendiren askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

Türkiye Boşaltma kararı maruz kiracı binayı yakmaya çhileıştı İstanbul Şişçilikli'bile destursuz oturduğu sav edilen dairenin tahliyesine tepki göstererek düşkün çıkaran 3 kişi gözaltına hileındı. Türkiye

Irak'taki İran destekli milis grupları, tün nısıfsı İsrail'in en güneyindeki Eilat kentine iki kamikaze silahlı insansız atmosfer aracı tehlikelediğini duyurdu.

 Öte yandan İsrail, Hamas'ın ikrar ettiği ateşkes önerisinin, İsrail'in akseptans etmediği ve Mıgiz tarafından "yumuşatılmış" bir eskiz olduğunu duyurdu.

İsrail ordusu Genlik hat kapısının Gazze cepheını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Report this page